Mimo, że działamy prężnie od 2013 roku nie znajdziecie nas w dużych marketach ani przeróżnych butikach na terenie całej Polski, czy w dziesiątkach sklepów internetowych. Dlaczego? Bo produkty z metką MaBiBi nie są sztampowe, tej samej sukienki nie będą nosiły trzy dziewczynki w przedszkolu, a w bluzie nie będzie biegało pół osiedla. Owszem, mamy linie, które trafiają do szerszej sprzedaży, ale głównie skupiamy się na szyciu na specjalne zamówienie, to sprawia, że możecie stać się właścicielami jedynej takiej na świecie kurtki, czy spodni!

    Ubranka od MaBiBi nie są wrzucane na bezduszne maszyny, w każde z nich jest włożone serce (na etapie projektowania) oraz ogrom pracy (na etapie szycia przez krawcowe). Staranność wykonania to jeden z naszych podstawowych atutów, który zawsze podkreślają Klienci.    Szyjemy głównie z materiałów naturalnych, choć znajdziecie u nas także m.in. lubiany bardzo milusi polar minky, czy wodoodporny i chroniący od wiatru materiał PUL. Zazwyczaj są one połączone z niezwykle wygodną i praktyczną bawełnianą dresówką. Bo na wygodę właśnie stawiamy. W końcu naszymi głównymi odbiorcami są dzieci, a im nieszczególnie zależy na designie, ale na tym, żeby nic nie ograniczało ruchów podczas zabawy. Już nasza w tym głowa, żeby podczas tej zabawy dzieciaki także świetnie wyglądały.    Nie tylko dzieciaki korzystają z dobrodziejstw MaBiBi, ubieramy całe rodziny! Mama i córka w takich samych spódnicach, czy tata z synem w identycznych bluzach wyglądają szałowo! Prawdę mówiąc rodzice bardzo chętnie zamawiają mabibowe ubranka po prostu dla siebie, niezależnie od swoich pociech.

    Na mamusie czekają u nas dodatkowe atrakcje, gdyż w naszej ofercie dostępne są ubrania dla kobiet karmiących piersią. Panie mogą jednocześnie świetnie wyglądać i swobodnie poić miłością swoje maluszki.    Oferta MaBiBi nie kończy się na ubrankach. Spod naszych maszyn wychodzi wiele innych cudeniek, które zazwyczaj powstałą po prostu z potrzeby zapełnienia luki na rynku. Tak było m.in. w przypadku sławetnych mabisiów, czyli komino-kapturów, czy ocieplaczy na chusty/nosidła. Oczywiście polary dla dwojga istniały od dawna, ale nasze ocieplacze połączone z kompatybilnymi bluzami to zupełnie inna para kaloszy, zarówno w kwestii praktyczności (można nosić z przodu, z tyłu, razem z bluzą lub bez niej), jak i świetnego wyglądu. Jeżeli czegoś potrzebujecie, a nie możecie nigdzie znaleźć, po prostu napiszcie do nas!

©2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. MABIBI Sp. z o.o. created by Łukasz Handzlik, designed by Alicja Zielińska
Serwis wykorzystuje pliki "Cookies". Więcej