Lubisz konie albo jeże? Nie ma problemu, mamy tkaniny z rumakami i wszelkimi leśnymi zwierzakami. Dobrze wyglądasz w turkusie? Świetnie, zaoferujemy Ci szeroki wahlarz materiałów w tym kolorze. Chciałbyś coś szałowego, ale nie masz pomysłu? Nic nie szkodzi, od szalonych pomysłów jesteśmy tu my! Masz wzrost koszykarza, ale wagę skoczka narciarskiego? Nasze rękawy na pewno nie będą na Ciebie za krótkie!

Większość z naszych zamówień jest robiona według indywidualnych wytycznych Klienta, w końcu każdy z nas jest inny!W przypadku dzieci nasza rozmiarówka sprawdza się w 99%, aczkolwiek jeśli trzymasz w domu szczególnego chudzielca, to oczywiście zrobimy dla niego węższe spodnie.

„Gorzej” jest w przypadku dorosłych. A właściwie lepiej! Przecież właśnie dlatego świat jest taki kolorowy i ciekawy, że pięknie się od siebie różnimy. Wiedzą to zwłaszcza Panie, które na marne mogą szukać w sieciówkach M-ki, która okazuje się S-ką albo L-ki, której rękawy wiszą do ziemi, a XL-ka może jest dobra w biuście, ale wisi na biodrach. U nas możecie każdy wymiar dobrać osobno! Szerokość S-ki, długość M-ki, itd. Pomożemy odpowiednio ściągnąć miarę (w tym celu przygotowaliśmy specjalne obrazkowe instrukcje ) i podpowiemy jak skonfrontować to z rzeczywistością.Możesz wybrać jeden z dostępnych już u nas modeli i dowolnie go zmodyfikować. Przykładowo, podobają Ci się nasze bluzy z KOMINO-KAPTURAMI, ale nie widziałeś połączenia kolorystycznego, które Ci odpowiada. Żaden problem! Mówisz nam, że chcesz zestaw zielono-fioletowy i my podsyłamy Ci propozycje. Albo stwierdzasz, że chcesz kaptur z motywem… rakiety, a nasze zadanie polega na podesłaniu Ci przeróżnych kosmicznych tkanin.Czegoś szukasz, ale nie wiesz czego? Dobrze, że my to wiemy! Razem możemy stworzyć zupełnie nowy model sukienki na specjalną okazję. Jeśli masz córeczkę, dla niej zrobimy mniejszą kopię. Oczywiście to samo tyczy się rampersów, spodni i wszelkich innych produktów dla pań, panów, babć, dziadków i całej reszty rodziny. W MaBiBi jesteś nie tylko klientem, ale też projektantem! Razem tworzymy prawdziwe cuda.Indywidualne zamówienia to świety pomysł na prezent. Bluzy z wyhaftowanymi na plecach „Piotrkami”, „Stasiami” i innymi „Lenkami”, czy naszytymi na brzuchu pierwszymi literami imienia sprawdzają się w tej roli doskonale. Prawie tak samo dobrze jak zestawy dla całej rodziny! Bluza do karmienia dla mamy, mabibówka dla taty, bluza z komino-kapturem dla córy i rampers dla malucha. Co je łączy? Np. motyw wąsów, w każdym z ubrań użyty w inny sposób, ale nie pozwalający mieć wątpliwości, że ta czwórka gra w jednej drużynie! ZESTAWYWszystkie rzeczy zakupione u nas objęte są gwarancją. W przypadku jakichkolwiek wad naprawiamy zamówiony produkt lub szyjemy nowy. Ale warto wiedzieć, iż zgodnie z polskim prawem, produkty szyte na zamówienie (albo poddane modyfikacji) nie podlegają zwrotowi. Nie ma więc możliwości odesłania szytej specjalnie dla danego klienta bluzy jeżeli nie posiada ona żadnych wad.

Nasze produkty możesz zobaczyć tutaj: PRODUKTY.

©2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. MABIBI Sp. z o.o. created by Łukasz Handzlik, designed by Alicja Zielińska
Serwis wykorzystuje pliki "Cookies". Więcej