Bon podarunkowy

Chcesz obdarować bliską osobę produktami MaBiBi, ale nie wiesz co najbardziej przypadłoby jej do gustu? Nie wiesz jaki wybrać rozmiar, albo który wzór byłby najbardziej odpowiedni? Nie musisz się głowić 😉 Z pomocą przychodzi nasz BON PODARUNKOWY! Dzięki niemu obdarowana osoba sama wybierze sobie prezent, a Ty będziesz mieć pewność, że dostanie właśnie to czego chciała.

W naszym sklepie dostępne są bony w wysokości od 50 zł do 400 zł. Jeżeli interesuje Cię inna wartość, prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@mabibi.pl.

Pamiętaj, że Bon należy wykorzystać jednorazowo – niewykorzystana kwota przepada. Dobrym rozwiązaniem może więc być np. zakup 2 bonów na 200 zł zamiast jednego na 400 zł 🙂 Oczywiście w przypadku zakupów na wyższą kwotę istnieje możliwość dopłaty do wartości Bonu.

Bonu podarunkowego nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi oraz produktami z promocji. 

Prosimy aby w polu „uwagi do zamówienia”  wpisać imię obdarowywanej osoby. W przypadku e-bonu dodatkowo należy podać  adres mailowy na który mamy go wysłać. 

UWAGA: Przez wzgląd na dobro naszej planety –  Bon podarunkowy wysyłamy w formie elektronicznej, dlatego prosimy o wybór opcji dostawy jako „odbiór osobisty” (aby nie ponosić kosztów wysyłki). Jeśli jednak potrzebny jest Bon w elegancko wydrukowanej wersji papierowej należy normalnie opłacić jego dostawę.

bon podarunkowy