Najważniejsze informacje

Spacerówka 5w1 to softshellowy płaszcz do codziennego użytku, dedykowany zarówno kobietom w ciąży, jak i mamom noszącym swoje dzieci w chustach/nosidłach. Aby zmienić jego przeznaczenie wystarczy użyć odpowiedniego panelu!

płaszcz 5w1 gładki bursztyn

Wpinany panel stwarza dodatkową przestrzeń dla ciążowego brzuszka lub chustowanego malucha. W ofercie dostępny jest również panelem na tył, jeżeli nosimy dziecko na plecach. Istnieje także możliwość stworzenia kompletu Spacerówka + Tuliś. Taki zestaw pozwala na noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku starszaków, które nie mieszczą się już w płaszczu z panelem oraz kiedy chcemy oddać malucha do noszenia komuś innemu 🙂

Bardzo istotne jest to, że zarówno płaszcz, jak i Tulisia, można nosić oddzielnie, dzięki temu (w przeciwieństwie do tradycyjnych kurtek dla dwojga) z zestawu może korzystać oboje rodziców.

Spacerówka posłuży mamie jeszcze długo po tym jak przestanie nosić swojego malucha, czy to w brzuszku, czy w chuście, ponieważ po wypięciu panelu zostaje nam po prostu oversizowy płaszczyk!