Najważniejsze informacje

Spacerówka 5w1 to softshellowy płaszcz do codziennego użytku dedykowany zarówno kobietom w ciąży, jak i mamom noszącym swoje dzieci w chustach/nosidłach. Aby zmienić jego przeznaczenie wystarczy użyć panelu lub Tulisia z możliwością dopięcia do płaszcza!

Wpinany panel stwarza dodatkową przestrzeń dla ciążowego brzuszka lub chustowanego malucha. Można zamówić płaszcz również panelem na tył, jeżeli nosimy dziecko na plecach. Istnieje też możliwość stworzenia kompletu Spacerówka + dedykowany Tuliś. Taki zestaw także pozwala na noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku starszaków, które nie mieszczą się już w płaszczu z panelem. 

Bardzo istotne jest to, że zarówno płaszcz, jak i Tulisia można nosić oddzielnie, dzięki temu (w przeciwieństwie do tradycyjnych kurtek dla dwojga) z zestawu może korzystać oboje rodziców.

Spacerówka posłuży mamie jeszcze długo po tym jak przestanie nosić swojego malucha, czy to w brzuszku czy w chuście. Po wypięciu panelu lub Tulisia zostaje nam po prostu oversizowy płaszczyk.