Czas realizacji

Informacje o czasie realizacji znajdziecie przy każdym produkcie. Niektóre z nich leżą w naszym magazynie, wtedy zobaczycie ilość dostępnych sztuk. Taki produkt będzie do Was wysłany w ciągu 2 dni roboczych od momentu jego opłacenia. Inne wymagają uszycia specjalnie dla Was i czas realizacji będzie wtedy dłuższy.

Wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie. Wiele z nich posiada możliwość konfiguracji oraz doboru wzoru i dodatków. Wszystko to wpływa nie tylko na najwyższą jakość i unikalność naszych produktów, ale też na czas realizacji zamówień. Dlatego przyjęliśmy bezpieczny okres 14 dni roboczych od daty opłacenia zamówienia do jego wysyłki. Czas ten zmienia się wraz z aktualną ilością zamówień – najdłuższy jest od września do grudnia, w pozostałe miesiące wynosi zazwyczaj maksymalnie tydzień.

W przypadku złożenia zamówienia na produkt dostępny na stanie, czekamy 2 dni robocze na zaksięgowanie wpłaty i przez ten czas towar jest rezerwowany dla zamawiającego. Po upływie tego terminu rezerwacja zostaje anulowana, a produkt wraca na stan sklepowy.

W przypadku zamówienia kilku produktów, z których jeden będzie dostępny na stanie, a inne będą wymagały uszycia – przyjmujemy dłuższy czas realizacji (najdłuższy spośród wszystkich zamówionych produktów). Jeśli więc zależy Wam na szybkiej wysyłce gotowego produktu, prosimy o kontakt bezpośredni kontakt@mabibi.pl lub złożenie dwóch oddzielnych zamówień.

Pamiętajcie jednak, że zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego Klienta i każdego zamówienia. jeśli potrzebujecie jakiegoś produktu z dnia na dzień – śmiało do nas piszcie! Zobaczymy co da się zrobić ;).