O nas

Aby rodzicielstwo było prostsze, a dzieciństwo bardziej radosne!

Mabibi, o nas, odzież dziecięca

Nasza Marka

MaBiBi to polska marka stworzona z myślą o wspieraniu naturalnego rozwoju dzieci, rodzicielstwa bliskości i życia blisko przyrody. Nasi klienci to często miłośnicy szeroko pojętego outdooru, w tym rodzice noszący swoje dzieci w chustach lub nosidłach. 

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie produkty krajowe, szyte z bezpiecznych, atestowanych materiałów, z wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Na rynku wyróżnia nas to, że kładziemy ogromny nacisk na funkcjonalność. Przede wszystkim ma być wygodnie i praktycznie, a to wszystko pod przykrywką pięknych wzorów 😉

MaBiBi – Praktyczność i design

Zanim nasze produkty trafią do sprzedaży, poddawane są wielu testom, które przeprowadzamy wraz z małymi MaBiBowymi testerami. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania oraz praktyczności naszych produktów. Niemal każdy z nich posiada autorskie rozwiązania, dzięki czemu np. zwykła osłonka na chuściocha zyskuje 100 punktów do funkcjonalności i innowacyjności 🙂 A tradycyjny softshellowy kombinezon staje się całoroczną odzieżą do zadań specjalnych, która wystarczy na 2 albo nawet 3 lata! Multifunkcyjność i uniwersalność zastosowania – to wyróżnia nasze produkty.

Od 2020 dodatkowo naszym znakiem rozpoznawczym są autorskie wzory, tworzone specjalnie dla MaBiBi, co czyni nasze produkty jeszcze bardziej wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Nasze produkty

W naszej ofercie znajdują się produkty zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – niekoniecznie będących rodzicami. Najpopularniejsze z nich, to: całoroczne osłonki dla rodziców chustujących, piękne i praktyczne płaszcze dla mam, niespadające buciki-niechodki, wodoodporne softshellowe kombinezony, które rosną wraz z dzieckiem o 3 rozmiary czy specjalnie zaprojektowane zimowe rękawiczki dla dzieci i dorosłych. Jednym z ulubionych produktów są też pakerki – nerki posiadające dużo ciekawych udogodnień w postaci: zawieszek do wózka, “trzeciej ręki” dla starszaka, dotykowego panelu na rower, itd. W komplecie zawsze można dobrać identyczną nerkę dziecięcą z zawieszkami do rowerka/hulajnogi. 

Cały asortyment znajdziecie w naszym sklepie.