Najważniejsze informacje

Kombinezon softshellowy pieski

Aby ułatwić Wam wybór Niekapka, stworzyliśmy zbiór najważniejszych informacji na temat naszego kombinezonu do zadań specjalnych.

Dlaczego warto go mieć? Bo pozwala dzieciom być dziećmi i cieszyć się każdą chwilą spędzoną w terenie, bez względu na pogodę! A rodzicom pozwalają na chwilę zapomnieć o ciągłym powtarzaniu „nie pobrudź się”, „uważaj, bo się zmoczysz”, „nie jest Ci zimno?”, itd.

Najważniejsze informacje o naszym kombinezonie:

1. Są wykonane z softshellu:

– wodoodpornego (10 000 mm),

– oddychającego (5 000g/m2/24h),

– chroniącego przed wiatrem.

2. Posiadają ortalionowe wzmocnienia na pupie oraz kolanach – chronią przed przetarciami i stanowią dodatkową barierę przed przemakaniem w najbardziej newralgicznych miejscach.

3. ROSNĄ razem z dzieckiem – zastosowany w Niekapkach system skracania sprawia, że kombinezon rośnie z dzieckiem o 3 rozmiary, wydłużając się do 20 cm! Osobna regulacja (co 1 cm) znajduje się w nogawkach, rękawach i tułowiu, co pozwala idealnie dopasować produkt do naszego maluszka, bo przecież każde dziecko jest inne i rośnie w swoim tempie!

4. Główny zamek otwierany jest zarówno od góry, jak i od dołu – idealne rozwiązanie dla chłopców, aby łatwiej było im załatwiać szybkie potrzeby w terenie 😉 Ale jest równie przydatny u dziewczynek, np. żeby poprawić ubrania, które się podwinęły, czy… zrobić przewiew, kiedy jest za ciepło! Otwarcie zamka od góry może sprawić, że Niekapek będzie się zsuwał z ramion, otwarcie od dołu eliminuje ten problem. 

5. Obszerny kaptur posiada regulację, co pozwala na dopasowanie go do buzi dziecka – to istotne zwłaszcza w sytuacji, kiedy mocno wieje czy pada deszcz lub śnieg.

6.  Odblaskowe elementy – dzięki nim po zmroku dziecko będzie dobrze widoczne z każdej strony i z możliwie dużej odległości.

7. Ma po dwie gumki w nogawkach – pierwsza reguluje obwód nogawki, aby ściśle przylegały np. do kaloszy. Drugą zakładamy pod buty, żeby nogawki nie podnosiły się podczas intensywnych zabaw.

8. Możliwość zakupienia w zestawie wkładu polarowego lub wełnianego („niegryząca”, miękka wełna) – sprawia, że Niekapek staje się ubraniem całorocznym (o czym napiszemy dokładnie w dalszych podpunktach).