Najważniejsze informacje

Nerki to jedne z najbardziej rozchwytywanych mabibowych produktów 😀 Są wygodne, pojemne, a do tego można je nosić do wszystkiego! Pasują i do sportowych ubrań, i do eleganckich stylizacji czy sukienek. Są świetną alternatywą dla plecaków – nie tylko możemy nosić je na biodrach, ale również przewiesimy je przez ramię. Wszystkie nerki są wodoodporne, a większość z nich posiada w standardzie dodatkowe etui na telefon/dokumenty! Poniżej prezentujemy spis wszystkich naszych nerek:

  • Nerka rowerowa – jak już raz ją użyjecie, to się z nią nie rozstaniecie. Duża (ma niemal 4 litry pojemności!), posiada dwie oddzielne przegrody, wewnętrzną kieszeń na zamek oraz tasiemkę z karabińczykiem. Hitem jest panel dotykowy na jej pokrywie, co pozwala korzystać z telefonu nawet w trakcie jazdy. Niżej znajdziecie więcej informacji na temat naszego bestselleru 😉

  • Nerka giga – większa „siostra” nerki standard 😉 Pomieści w sobie 3,8 litra, a to prawie „pół domu”! Można do niej zapakować np.: bidon, pieluchy, ubranko na zmianę, mokre chusteczki, małą przegryzkę, klucze, portfel, telefon i jeszcze kilka drobiazgów 🙂 Posiada dwie oddzielne przegrody oraz tasiemkę z karabińczykiem. Może mieć także dodatkowe kieszonki na zamek.

  • Nerka psia – obok smyczy i obroży chyba najbardziej przydatny przedmiot w szafie każdego psiarza. Jest bardzo pojemna (tak jak nerka giga), zmieści butelkę z piciem, składaną miskę na wodę dla psiaka, przekąski (dla właściciela) smycz albo sznurek i inne drobiazgi. W środku ma specjalną kieszonkę na woreczki na psie odchody. W zestawie znajduje się nasuwana na pasek sakiewka na psie smakołyki, która wykończona została materiałem nieabsorbującym tłustych plam. Jeśli jednak nie potrzebujecie tak obszernego zestawu, to sprawdźcie naszą nerkę psią mini!

  • Nerka dziecięca – doskonale sprawdza się na spacerach po parku (pomieści sporo kasztanów), podczas wypadów w góry (można schować kanapkę lub 0,3-litrowy bidon) i właściwie w każdej innej „wyjściowej” sytuacji 😀 Maluchy będą chowały tam swoje skarby, a starsze dzieci mogą bezpiecznie nosić telefon, portfel czy klucze – bez obaw, że ktoś wyciągnie je z tylnej kieszeni plecaka.