Ocieplacz czy kurtka dla dwojga?

ocieplacz boho

Ocieplacz jest bardziej praktyczny. Używać go może mama, tata, babcia, wujek, itd., bez względu na wzrost czy rozmiar. Założymy go zarówno do sportowej kurtki, jak i eleganckiego płaszcza. Idąc np. w góry nie musimy oboje grzać się w kurtce dla dwojga – rodzic może maszerować w samej bluzie, a zamotany maluch może spać w cieple Tulisia 🙂 Ocieplacza można używać zarówno nosząc z przodu, jak i na plecach. 

Ponadto, dzięki odpinanemu ociepleniu, jest to produkt całoroczny – sama wodoodporna baza służy bowiem jako peleryna przeciwdeszczowa czy osłona przed silnym wiatrem. Nasi Klienci używają Tulisia także jako osłonkę do wózka, na fotelik samochodowy czy rowerowy.

Osobom, które mimo wszystko wolą tradycyjne ubrania dla dwojga oferujemy świetne rozwiązanie: płaszczyk Spacerówka 5w1 z możliwością panelu wielofunkcyjnego! Działa to niemal identycznie jak tradycyjna kurtka dla dwojga, ale pozwala na noszenie go w ciąży, w trakcie noszenia noworodka, a później, po wypięciu panelu, jak normalny, nieco oversizowy płaszcz!